KOMBO PRO RODIČE

Kombinace 2 oblíbených kurzů pro zaneprázdněné rodiče, kteří si chtějí užívat život sami, ale i se svým puberťákem

 • Je pro Vás rodičovství v poslední době spíše výzva než radost?
 • Nemáte čas číst další a další knihy a zkoušet, jaká rada kterého odborníka je ta nejlepší pro Vás?
 • Když už si najdete čas, tak potom nemáte dost energie na to, abyste se s dětmi neustále přeli a dohadovali a jinak to nejde?

Mám pro Vás řešení.

 

Minimalistická cesta, již od 5 minut denně,

díky které si se mnou UDĚLÁTE ČAS NA SVŮJ ŽIVOT.

 

Budete mít DOST ENERGIE NA TO ŽÍT HO NAPLNO, a pak už pro Vás bude hračka DOMLUVIT SE S PUBERŤÁKEM, i když teď Vás to momentálně vyčerpává a zdá se, že pořádně nefunguje nic.

 

 

Připravila jsem pro Vás výhodné

KOMBO PRO RODIČE,

ve kterém se během 31 dní opravdu přiblížíte k vysněnému životu naplno, kdy budete mít ČAS na vše, co chcete stihnout, ENERGII si to užít a RECEPT na to, jak se 

DOMLUVIT i S PUBERŤÁKEM.

 

Spojila jsem dva své vlajkové programy, díky kterým máte pohodový život skutečně na dosah:

 

21 denní kurz "K ŽIVOTU NAPLNO MINIMALISTICKY"

 

a

 

10 denní kurz "DOMLUVTE SE S PUBERŤÁKEM"

 

 

A co Vás v KOMBU PRO RODIČE čeká?

K životu naplno minimalisticky

- 3 týdenní kurz -

 • Od pondělí do pátku po dobu tří týdnů každý den akční krok, který Vám minimalisticky zabere 5 minut.
 • Pokud Vám daný krok zvláště zachutná, dáte si ho v rozšířené verzi.
 • V sobotu rekapitulujeme a děláme něco pro zdraví - očekávejte jednoduché tipy s velkým dosahem.
 • V neděli se odměňujeme! Těšit se můžete na sebeláskové praxe a další překvapení.
 • Znovu si osvojíte to, jaké to je, užívat si život každý den a mít na to dost energie. Čeká vás pestré a různorodé menu - vybere si každý dle své chuti!
 • Celostní přístup nabízí udržitelnou změnu, což potvrzují roky mé praxe i nejmodernější výzkumy.
 • Aby nám radost a štěstí vydržely, akční kroky budou zahrnovat naše myšlení, naši duši i naše tělesné zdraví.

Domluvte se s puberťákem

- 10 denní kurz -

 • Každý den dostanete email s akčním krokem.
 • Ve členské sekci najdete video, audio i textové příspěvky.
 • Na svou konkrétní osobní otázku dostanete ode mě osobní odpověď.
 • Podíváme se společně na hlavní komunikační bloky v pubertě.
 • Naučíme se, jak nastavit funkční hranice ve vašem vztahu.
 • Kdy komunikovat aktivně a kdy pasivně?
 • Jak efektivně číst u dospívajících řeč těla?
 • Jak vlastní neverbální komunikací vše předem nezhatit?
 • Po dobu kurzu máte neomezený přístup k úspěšnému webináři Jak si užít pubertu se svými dětmi - zaostřeno na funkční hranice a na to jak se už nevytáčet.  

 

Díky kurzům získáte:

SPOKOJENOST

Ovládnete skryté žrouty vašeho času i vaší energie. Obojího už budete mít dostatek a svůj život budete žít naplno. A tak budete mít i dost času a energie na své vztahy s puberťáky. Budete jim rozumět a budete vědět, že Vám nic důležitého z jejich života neuteče. Že pokud budou řešit nebo prožívat něco závažného, svěří se VÁM. To je životní spokojenost, po které toužíte už dlouho a teď je konečně nadosah!

RADOST

Vy budete ve svém životě tvůrci! Starosti nahradí radost z toho, co vše jste už zvládli a jak se vám daří proměňovat svou každodennost k lepšímu. Se svými dospívajícími dětmi si budete opět blízcí, budete spolu trávit čas, vytvářet si společné zážitky a navzájem se motivovat. Budete jim skutečnou inspirací! Budete společně zažívat radost a ne prožívat smutek, strach a frustraci. Pozitivní emoce nahradí ty náročné a vy budete vědět jak na to už napořád.

SEBEVĚDOMÍ

Vy budete skutečnými a jedinými tvůrci svého života. Dokážete to! Už důležité věci neodložíte na "až budou děti velké, až změním práci ...". Představte si jaké to je: svůj život si tvoříte aktivně podle svých představ každý den. Cítíte se lépe a všímá si toho Vaše okolí. Kdo všechno je teď díky Vám šťastnější? Váš život s Vašimi puberťáky je pro celou rodinu a široké okolí zdrojem inspirace. Váš domov je ostrovem radosti, lásky a porozumění pro Vás všechny. Je snad něco více?

Už na nic nečekejte.

Vyzkoušejte KOMBO PRO RODIČE hned TEĎ!

Z hrozivé statistiky Ministerstva zdravotnictví ČR vyplývá, že druhou nejčastější příčinou úmrtí ve věkové skupině od 15 do 24 let je sebevražda!!

Mladí lidé si často nevědí se svým životem rady. Zároveň čtyřicátníci - jejich rodiče, jsou podle širokého výzkumu ze 72 zemí světa nejméně šťastní.

Nezařazujte se do smutné statistiky. Pojďme ji společně přepsat! 

 

MY RODIČE MŮŽEME POMOCI VČAS SOBĚ I NAŠIM DĚTEM!

Máme to ve svých rukou.

Kombo pro rodiče pro Vás připravila

Mgr. et Mgr. Eva Marie Rybková Ph.D., MBA, ACC

Váš laskavý leadership kouč

Jsem celostní koučka se specializací na leadership, chcete-li schopnost vést - protože VŠE v našem ŽIVOTĚ je o VEDENÍ - sebe sama i ostatních. Věnuji se osobnímu rozvoji.

Provádím lidi NÁROČNÝMI ŽIVOTNÍMI SITUACEMI k nejlepší verzi sebe sama. Na vysoké škole jsem vystudovala mj. komunikaci a celkem získala pět akademických a několik profesních titulů. V koučinku jsem absolvovala dva výcviky akreditované MŠMT ČR a další dva v zahraničí.

Jsem také členkou renomované International Coaching Federation a držitelkou jejího celosvětově platného pověření ACC. Studuji neurovědy v USA.

Seberozvojové programy a kurzy, které tvořím, stavím na zkušenostech svých i mých klientů, získaných odborných znalostech díky celoživotnímu studiu a výstupech z ověřených neurovědeckých výzkumů.

Mám doma svého inspirativního puberťáka a předpuberťáka.

Nečekejte, až bude POZDĚ!

 

31 dní v Kombu pro rodiče za to určitě stojí.

REFERENCE spokojených rodičů

Co říkají o práci se mnou na téma puberty moji klienti?

V kurzu "Puberta, jak si ji užít se svými dětmi" jsem získala nejen pochopení, tipy a triky jak na náctileté, ale i návod na zvládání emocí a uklidnění do jiných rodinných vztahů. Navíc cenný pocit, že na to nejsem sama. Facebooková skupina je přínosná jednak sdílením s ostatními členy kurzu, ale i autorčinými živými vysíláními, povzbuzením a reakcemi na individuální zprávy. Eva Marie, věrna své značce "laskavého leadershipu", je obdivuhodná v tom, jak obratem odepisuje, lidsky komunikuje a neváhá věnovat čas a energii kterémukoli ze svých klientů. Co se týče materiálů v členské sekci, jako milovnice tištěných knih jsem k online formátu přistupovala opatrně, ale byla jsem příjemně překvapena až fascinována! Pestrá kombinace pečlivě připravených a krásně upravených videí, audio nahrávek, cvičení i PDF souborů je zajímavá, lákavá a motivující. Vše je na webu dlouho k dispozici, takže se tomu člověk může věnovat kdykoli má čas a klid, a to i opakovaně. Navíc přibývají mnohé další cenné bonusy k daným tématům: rozhovor, video, webinář, tipy na literaturu. Autorčin projev je jak odborný, tak i jasný a srozumitelný, máte pocit, že k vám přišla milá návštěva. Pokud chcete udělat něco pro své dítě a pro sebe, určitě se do kurzu přihlaste. Náš svět bude lepší. Děkuji Vám za vše, Evo Marie!
Helena Tylšarová
Jsem maminkou dítěte školkového věku. Přesto jsem se přihlásila na kurz paní Evy Marie Rybkové, jehož tématem je puberta. Bylo to správné rozhodnutí a paní Evě jsem vděčná za tipy i nejnovější poznatky o vývoji mozku, které s námi sdílela. Rodiče "puberťáků" si v něm lépe uvědomí, proč se jejich děti začaly chovat tak jinak. Dospívající za to nemohou, je to podmíněné fyziologicky, a toto úlevné zjištění jen v naší skupině pomohlo hned několika maminkám přistupovat k dětem s větším pochopením a naladit se na ně. Rodiče menších dětí - kam se řadím i já - si z kurzu mohou načerpat respektující, na oboustranné důvěře založený přístup, lépe vyladit svůj mindset a přistupovat už i k malým dětem tak, aby později pubertou všichni společně propluli lehčeji a aby rodiče svoje děti během tohoto náročného procesu "neztratili". Kurz se velice efektivně věnuje také emocím a komunikaci - a z tohoto pohledu je relevantní ještě pro širší skupinu, než jsou rodiče - například pro pedagogy. Jedinečná byla také podpora ze strany paní Evy po celou dobu kurzu: psaným slovem, pomocí videí šitých na míru konkrétně pro naši skupinu (témata vykrystalizovala z aktuálních diskusí) i koučovacími webináři, jejichž témata jsme si zvolili sami. Tyto webináře se přitom konají stále i po ukončení kurzu! A v kontaktu zůstáváme nadále, neboť paní Eva nám v pátek (v den, který jsme si ve skupině odhlasovali) často posílá inspiraci a krátká zamyšlení. Děkuji!
Mariana Puzyrev
Dobrý večer, Evo Marie , chtěla bych moc poděkovat za váš skvělý kurz PUBERTA: JAK si ji UŽÍT SE SVÝMI DĚTMI duben 2023 , který mi moc pomohl v komunikaci s mými dvěma puberťáky. Nejvíc oceňuji, jak jsme se intenzivně věnovali hranicím, pochopila jsem, proč jsem často podrážděna a proč i děti někdy reagují podrážděně. Tím, jak jsme si toto téma často opakovali, měli jsme od vás zpětnou vazbu, tak cítím, že změnu v nastavení hranic už mám vrytou pod kůži. Zlepšila se nám oboustranně komunikace s dcerou, oběd nekončí pokaždé hádkou a já se cítím svobodně, že je v pořádku, že dětem sdělím, že přes něco už nejede vlak. Tohle byl pro mě největší přínos. Pak se mi moc líbila část kurzu, kde jste vysvětlovala, co se děje v pubertě v mozku našich dětí, to pochopení mě také s dětmi sblížilo. Proto tento kurz ráda doporučím všem rodičům, kteří najednou neví, co se to děje s jejich dětmi, které se začínají chovat úplně jinak, než to bylo doposud. S pozdravem Simona Dodeková Kollerová
Simona Dodeková Kollerová
Kurz Jak si užít pubertu svých dětí jsem objevila v nejlepší možnou chvíli - mám doma čerstvého puberťáka. A skutečně mě překvapilo, že puberta začíná už v 11 letech, je to fakt! Vřele doporučuju přizvat puberťáka ke společné cestě objevování jak na soužití a společnou komunikaci. Syna nadchlo, že se chci o tématu dozvědět víc, pár videí se mnou dokonce shlédnul a mohli jsme modelové situace rovnou konzultovat: "Vidíš mami, přesně takto se ptáš a nemáš se takto ptát!" 🙂 Eva má klidný vyrovnaný hlas a vysvětluje důkladně - vědecky podloženě - a to prokládá příklady z praxe. Jsem moc ráda, že jsem tento kurz měla možnost absolvovat hned "na startu" a tím se vyhnu (alespoň zčásti) komunikačním karambolům. Už vím jak na to. Děkuju!
Dana Štěpánová
Dobrý den paní Evo, chtěla bych Vám poděkovat za spoustu rad , návodů a pomůcek, jak přežít a zároveň si užít pubertu svých dětí. Pro mě osobně bylo nejvíce užitečné téma EMOCE. Tam jsem vždy narazila. Neustále jsem opakovala stejné chyby dokola. Ale teď už vím, že jsem krmila špatného vlka. Taky velmi užitečné pro mne bylo, odnaučit se hodnotit vzhled. A to všeobecně. Jak mých puberťáků, tak i jejich kamarádů. Velmi to pomohlo. Pomalu si teď poskládávám nové rady a návody, aplikuji je v praxi a věřím, že se mi podaří vybudovat si fungující a udržitelný koncept spolusoužití . Už teď věřím, že si pubertu se svými dětmi převážně užiju a za pár let budeme vzpomínat a smát se tomu. Stručně řečeno, pro další účastníky bych kurz vřele doporučila. Celý obsah byl opravdu přínosný, kladně hodnotím znalosti a přípravu paní Evy a způsob její prezentace. I pro laiky velmi srozumitelný výklad, informace byly podány velmi srozumitelnou a mnohdy i zábavnou formou. Vřele doporučuji !!!
Michaela Ladjimi
Dobrý den, Evo. Chci Vám moc poděkovat za Váš kurz a za veškerý čas, který jste mi věnovala. Pro mě byl kurz skutečně transformační a jsem ráda, že jsem investovala do Prémiové verze a měla možnost strávit s Vámi čtyři hodiny intenzivně nad mými osobními citlivými otázkami, které mě ničily řadu let a teď už to tak není! Díky Vám a tomu, že jste mi ukázala, jak se sama sebe ptát, když mi děti pořád dělají ty šílenosti, jsem konečně pochopila, jaké bloky si nesu z vlastní puberty a mohla je začít překonávat. Děkuji za to, že se neuchylujete k nevyžádaným radám...na těch totiž vždycky ztroskotaly všechny moje dosavadní snahy řešit něco s odborníky - jsem na ně alergická a teď už vím, že díky rodičům a tomu, jak překračovali mé hranice. Těším se, že budeme spolu pokračovat v koučinku.
Martina Š.
Líbilo se mi to opravdu moc - v minimalistickém balení, ale s velkým obsahem a přesahem... ♥ Otázky šlo vzít "jen tak mimochodem" nebo se nad nimi pořádně zamyslet. Přínos je pak samozřejmě přímo úměrný našemu vloženému úsilí. 21denní formát za mne tak akorát, že jsem zvládla udržet focus a krok.
Dana
Děkuji vám moc za všechno. Ten necelý měsíc s vámi pro mě byl jak z jiného světa. Po vašem vzoru jsem se k sobě naučila být laskavá. Je mi teď daleko lépe a konečně si zase umím udělat radost. Jsem moc ráda, že se neloučíme.
Hana S.
Objevila jsem Vás díky Vaší práci pro rodiče puberťáků, protože mám dvě dospívající děti a hlavně s dcerou dost problémy. A už tam jste mi moc pomohla. Ale jsem moc ráda, že jsem tam neskončila, protože teprve teď - díky práci s Vámi na sobě, mám pocit, že jsem připravená tak nějak na všechno, i na tu pubertu. Mám ráda Vaši laskavost a pohodu.
Šárka
S Evou jsem absolvovala čtyři osobní koučinková sezení a online program. Procházela jsem těžkým obdobím jak v práci, tak doma. Myslím, že bez podpory bych toto období vůbec nezvládla, a už vůbec jsem si nemyslela, že můj život by se mohl zrovna v této době o tolik změnit k lepšímu .... pro mě to opravdu znamenalo nový začátek.
Míša L.

VAŠE dospívající DĚTI si ZASLOUŽÍ být VAŠÍ PRIORITOU !!

A VY si ZASLOUŽÍTE UŽÍVAT SI SVŮJ ŽIVOT NAPLNO!