PUBERTA: DOMLUVTE se

s puberťákem

INTENZIVNÍ 10denní seberozvojový kurz pro rodiče,

kteří se už se svými dětmi nechtějí cítit jako CIZINCI!

Chtěli byste se zase denně těšit domů? Nebát se, jaká se opět přihodila jobovka? Vědět, co vaše děti ve volných chvílích dělají, protože Vám to samy řeknou? Znát jejich přání a touhy? Vědět, čeho se bojí a co je trápí, protože právě Vám věří nejvíc? 

 

JENŽE

 

 • Doma s vámi najednou žijí CIZINCI - ještě nedávno to byly ty nejúžasnější DĚTI na světě, které zbožňovaly svoji mámu a svého tátu, ale teď S VÁMI NEMLUVÍ a začaly se vám vyhýbat.
 • Vaše DĚTI, ty, které za vámi vždycky běžely a dělily se o každou radost i o každou bolístku, chtěly, abyste o ně pečovali a stály o vaši lásku, najednou NESTOJÍ ANI O VÁŠ NÁZOR. Nevíte, co je trápí a co je těší, protože vám to už neříkají.
 • Když se k nim přiblížíte, rychle před vámi schovávají mobil, abyste neviděli, co dělají. Když na ně promluvíte, TVÁŘÍ SE, ŽE NESLYŠÍ a nelze se s nimi DOMLUVIT
 • Věci, které jste dělali společně jako rodina, už odmítají, když s vámi přeci jen někam jdou, OTÁČEJÍ OČI V SLOUP a vy si říkáte, že byste udělali lépe, kdybyste je nikam nebrali.

ALE

 • Vy děláte pořád všechno stejně! POŘÁD JSTE TU PRO NĚ. Stále se VYPTÁVÁTE, jenže ony vám nic NEŘEKNOU!
 • Stále dokola pro ně něco vymýšlíte, aby byly spokojené, ale ONY jen ODSEKÁVAJÍ a vaše plány KAZÍ.
 • Už jste se přestali těšit po práci domů, protože tušíte, že se buď neuvidíte nebo POHÁDÁTE.
 • BOJÍTE SE, co přijde, protože VAŠE DĚTI vedou život, který se vám nelíbí a nic s vámi NESDÍLÍ.
 • NEVÍTE, jestli jsou v BEZPEČÍ, protože s kamarády, které jste znali, už čas netráví a ty nové do vašeho života nechtějí pustit. Jste zoufalí!

ZMĚŇTE TO!

 • ZAČNĚTE SVÝM DĚTEM ZASE ROZUMĚT! Pochopte, PROČ se chovají tak, jak se chovají. Proč říkají, co říkají a nebo proč neříkají nic. POROZUMĚJTE JIM!
 • POCHOPTE JEJICH I SVÉ NÁROČNÉ EMOCE. Z čeho mají strach, co radši vytěsní a proč.
 • NAJDĚTE ZPŮSOB, JAK se svými dětmi KOMUNIKOVAT BEZ BARIÉR. Dokonce pokud Vaše komunikace nikdy za moc nestála, teď máte šanci to vylepšit.
 • ZÍSKEJTE JEJICH DŮVĚRU a tím pádem i svůj vlastní vnitřní klid, že za vámi přijdou, když budou mít trápení, když jim někdo ublíží nebo budou něčím ohroženy a když náhodou nebudou vědět, jak dál se svým životem.
 • VNESTE DO SVÝCH VZTAHŮ VZÁJEMNÝ RESPEKT, nastavte si funkční hranice, ať se už nemusíte rozčilovat zbytečně.

POZOR!

PUBERTA ZAČÍNÁ UŽ V 11 LETECH!!

NENECHTE SE PUBERTOU ZASKOČIT!

PROŽIJTE NADCHÁZEJÍCÍ KRÁSNÉ ROKY S DĚTMI BEZ DOHADOVÁNÍ! 

Jak bude kurz probíhat?

 

 • Zcela ONLINE. Postupně, přehledně, cíleně a s mou podporou💗!
 • Každý den dostanete EMAIL s akčním krokem💗!
 • Ve členské sekci najdete VIDEO, AUDIO i TEXTOVÉ příspěvky💗!
 • Na svou konkrétní osobní otázku dostanete ode mě osobní ODPOVĚĎ💗!

 

UŽ SE DOMLUVÍTE!

Jaké jsou hlavní komunikační bloky v pubertě? Jak nastavit funkční hranice? Kdy komunikovat aktivně a kdy pasivně? Jak číst u dospívajících řeč těla? Jak vlastní neverbální komunikací vše předem nezhatit? Jak budovat důvěru? Jak pracovat s chybou? Jak ovládnout ten správný jazyk lásky? To VŠECHNO a ještě víc BUDETE NA KONCI KURZU OVLÁDAT!

A CO JEŠTĚ???

 

Ke kurzu získáváte praktický BONUS - po dobu kurzu máte neomezený přístup k úspěšnému webináři

JAK SI UŽÍT PUBERTU SE SVÝMI DĚTMI - zaostřeno na funkční hranice a na to jak se už nevytáčet.  

 

👍ROZHODNĚTE SE PRO CESTU JISTOTY😍

👍POROZUMĚJTE SVÝM DĚTEM V PUBERTĚ😍

👍 BUĎTE JIM V NÁROČNÉM OBDOBÍ DOSPÍVÁNÍ CO NEJVÍC KU PROSPĚCHU😍

👍NAUČTE SE SPOLU DOMLUVIT😍

👍ZAČNĚTE SI JEJICH PUBERTU SPOLEČNĚ OPRAVDU UŽÍVAT😍

 

NENECHTE SI TO UTÉCT!!!
POJĎTE DO KURZU HNED TEĎ! 

TENTO KURZ UŽ NIKDY NEBUDE VÝHODNĚJŠÍ!!!

 

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY:

1. Co mě v kurzu čeká?

Čeká Vás 10dní naplněných různorodými aktivitami, které Vám rozšíří obzory, budou Vás inspirovat a prakticky motivovat k akci zároveň. Metody práce budeme střídat, aby se v kurzu cítili komfortně všichni účastníci a každý si našel to své. Po 10 dnech budete pubertě rozumět a budete vědět, jak se se svými dospívajícími dětmi domluvit - které komunikační nástroje se hodí v jaké  situaci a které strategie jsou Vám kdy ku prospěchu.

2. Kolik času si na kurz musím vyhradit?

Kurz je založený na principu microlearningu. Žádná aktivita nepřesáhne 30 minut. Můžete si je tak rozvrhnout dle svých časových možností a pokud některý den nestihnete, můžete se k němu kdykoliv vrátit - přístup do kurzu máte na 1/2 roku.

3. Kde kurz najdu? Co k němu potřebuji?

Vše najdete ve členské sekci na webu, do níž dostanete přístup emailem po zaplacení kurzu před jeho zahájením. Každý den dostanete ještě email, který Vám Váš kurz připomene, uvede Vás do tématu dne a celým kurzem Vás bude provádět.  Pro přístup do členské sekce potřebujete přístup k jakémukoliv zařízení s přístupem na internet a funkční emailovou schránku. 

4. Co když pojedu v průběhu kurzu na dovolenou nebo pracovní cestu nebo onemocním a z běhu vypadnu?

Nevadí. Vrátíte se do kurzu dle svých možností. Přístupy do členské sekce Vám zůstanou aktivní 6 měsíců od zahájení kurzu a kurzem budete moci procházet svým vlastním tempem.

5. Dostanu ke kurzu ještě něco navíc?

ANO! Mám pro Vás připraven praktický DÁREK:

⇒  po dobu kurzu bude pro VÁS opět přístupný oblíbený webinář JAK SI UŽÍT PUBERTU SE SVÝMI DĚTMI. Můžete se tedy k němu vracet tolikrát, kolikrát budete potřebovat.

 

Díky kurzu získáte:

VNITŘNÍ KLID

Budete svým puberťákům ROZUMĚT a budete vědět, že Vám nic důležitého z jejich života neuteče. Že pokud budou řešit nebo prožívat něco závažného, svěří se VÁM. Ten vnitřní klid za trochu úsilí v práci na sobě v kurzu určitě stojí!

RADOST

Budete si blízcí, budete se umět DOMLUVIT na svých prioritách, vše vztahy ovládne respekt, a tak spolu opět budete chtít trávit čas. Budete se svými puberťáky znovu zažívat radost!

SEBEVĚDOMÍ

Jako rodiče neselžete! Jakmile se s Vašimi puberťáky budete umět DOHODNOUT, Váš domov bude ostrovem radosti, lásky a porozumění pro Vás všechny. Je snad pro rodiče něco více?

Už na nic nečekejte. Pojďte do kurzu hned TEĎ!

 

 

Z hrozivé statistiky Ministerstva zdravotnictví ČR vyplývá, že druhou nejčastější příčinou úmrtí ve věkové skupině od 15 do 24 let je sebevražda!! Mladí lidé si často nevědí se svým životem rady a jsou to právě RODIČE, kteří jim MOHOU POMOCI VČAS!

Ale musí vědět, JAK SE S NIMI DOMLUVIT!

PROTO pojďte do kurzu hned TEĎ!!

Kurzem Vás provede:

Mgr. et Mgr. Eva Marie Rybková Ph.D., MBA, ACC

Váš laskavý leadership kouč
Jsem celostní koučka se specializací na leadership, chcete-li schopnost vést - protože VŠE v našem ŽIVOTĚ je o VEDENÍ - sebe sama i ostatních. Věnuji se osobnímu rozvoji. Provádím lidi NÁROČNÝMI ŽIVOTNÍMI SITUACEMI k nejlepší verzi sebe sama. Na vysoké škole jsem vystudovala mj. KOMUNIKACI a celkem získala pět akademických a několik profesních titulů. V koučinku jsem absolvovala dva výcviky akreditované MŠMT ČR a dva v zahraničí. Jsem také členkou renomované International Coaching Federation a držitelkou jejího celosvětově platného pověření ACC. Studuji neurovědy v USA. Mám doma svého inspirativního puberťáka. Své seberozvojové programy a kurzy, které tvořím, stavím na třech pilířích: 1) vlastní zkušenost a zkušenost mých klientů 2) akademické zdroje z vlastních studií pěti vysokých škol 3) výstupy z ověřených zejména neurovědeckých výzkumů.

Nečekejte, až bude POZDĚ! Čekám Vás uvnitř kurzu HNED TEĎ. 

Tento kurz už nikdy nebude výhodnější!! 

Co o kurzu DOMLUVTE SE S PUBERŤÁKEM říkají jeho absolventi?

Kurz "Domluvte se s puberťákem" mě lákal jako návaznost na kurz "Puberta, jak si ji užít se svými dětmi". A opět jsem byla nadšená. Šli jsme do hloubky, denně jsem dostávala krásné materiály, zajímavá, podnětná videa, povzbuzení, tipy a triky jak zkvalitnit komunikaci s dětmi. Eva Marie si na nic nehraje, vkládá do svých materiálů vyváženou směs teorie a praxe, vše je svižné a výstižné, nic zdlouhavého a nudného. Přitom to není jako ve škole, postupuje se s laskavostí a lehkostí, k materiálům je přístup dlouho, můžete si je procházet svým tempem. Navíc vás potěší autorčina okamžitá zpětná vazba na jakékoli dotazy či podněty. Mám pocit, že už po těch desíti dnech se doma s dcerami více vnímáme a o to mi šlo. Myslela jsem, že si svůj růst nechám pro sebe, ale dcerám to samozřejmě neuniklo a ta starší mi řekla: "Mami, jsem ráda, že tohle děláš." Milá Evo Marie, děkuji Vám za vše!
Helena Tylšarová
K Evě jsem přišla ve chvíli, kdy jsem se po dvou letech "přežívání" puberty nejstarší dcery cítila už dost zoufale a vyčerpaně. Měla jsem pocit, že se točíme v kruhu a mé snahy nikam nevedou. S Evou přišel průlom. Pomohla mi pochopit, co se skrývá za dceřiným chováním a vyhrocenými reakcemi. Získala jsem spoustu cenných tipů na to, jak komunikovat a jak zvládat emoce, které často efektivní komunikaci znemožňují. Ve velmi příjemné atmosféře jsem s Evou podrobně probrala a vyřešila své konkrétní problémy. Děkuji a spolupráci s Evou doporučuji všem rodičům, kteří cítí, že to mezi nimi a jejich dospívajícími dětmi začíná skřípat. Nemusí to tak být!"
Věra
Kurz se mi opravdu moc líbil, jsem překvapená, kolik se toho dá stihnout za pouhých 10 dní. V kombinaci s Vaším tréninkem Jak se nevytočit si myslím, že jsem na pubertu s mými chlapci konečně připravená. Složité reakce staršího syna konečně lépe chápu, reaguji na ně jinak a už teď mám pocit, že se u nás začínají dít docela zázraky. Moc Vám děkuji, kurz předčil má očekávání. Ať pomůže co nejvíce rodičům!
Michaela

Tento kurz už nikdy nebude výhodnější!!